Нові олігархи Януковичі

12 січня 2013 р.0 коментарі


Сьогодні Янукович став як Ахметов. Повний проффесор за якого всі його тримали піддавшись інстинктам самозбереження і владолюбності задумав і сьогодні зробив себе новим серйозним олігархом. З керованого і абсолютно залежного туповатого ставленика мафіозних угрупувань, заробивших мільярди на прихватизації і доїнні бюджету раніше, Янукович на очах перетворився на магната їм рівного. Влада Київського престолу над державою безправного населення дала йому прибутки співмірні з ахметовськими.

Сімя Януковича задумала це давно. Янукович добре засвоїв – лохторат, це всього лиш лохторат, з ним як закоханою жінкою, можна робити що хочеш, тільки хвалити і лякати при цьому. Президент з відвертою наглістю дер три шкури з людей, підняв пенсійний вік, затримував зарплати, відправив весь бюджет країни у Донецьку область.

Межигірський палац нового Царя Донєцкого и всия Окраины  з золотими унітазами і власним яхт клубом показав усім могутність родини Януковичів. Керуючи неймовірно великими потоками фінансів Янукович зробив синів не просто мільйонерами, а мільярдерами з власними банками та фірмами у всіх ключових сферах економіки країни. Не зважати на Януковичів старі олігархи більше не можуть.

Захищаючи владу Янукович на всі Урядові посади назначив абсолютно своїх людей: охоронців, банкірів, адвокатів, стоматологів – будь-якої професії щоб тільки позбавитись впливу лоббістів інших олігархів.

Не вірячи у випадковості можна з великою ймовірністю припустити що недавнє банкрутство компанії АероСвіт було уроком і залякуванням. На прикладі банкрутства компанії Коломойського Янукович показав всім олігархам наслідки серйозного протистояння з ним.

Чи добре це для українців, решти населення України? Ні. Не може бути нам другом людина розкошуюча в Межигір’ях поки в нас найвища дитяча смертність в лікарнях, декілька мільйонів безробітних, міліцейське й бюрократичне свавілля і безліч безліч проблем вирішуваних тільки з посад зайнятих Януковичем. Нові олігархи Януковичі піднялись в масті і масштабах грабежу населення України – нечесного заробляння грошей з використанням службового становища.

Нічого доброго майбутня війна олігархії при спробі реваншу нам не обіцяє. В історії України подібне було за часів Гетьманщини. Самойлович в боротьбі з багатою своєю старшиною остаточно віддав Лівобережжя Царській Росії відмовившись від усяких автономних прав за військову підтримку для нього. Тоді в уряді Гетьманщини з’явилось безліч росіян, а російським чиновникам було остаточно віддано право збирання податків та отримання в подарунок цілих кріпацьких сіл.

Можливо народження або навчання в Росії новопризначених міністрів ще не тягне на здачу Гетьманщини Самойловичем, але до цього залишилось пів кроку. Російсько-донецька географія урядовців до цього займавших обслуговуючі посади в приватних фірмах Януковичів – це родючий грунт для ГРУ і ФСБ. Нехай і випадковість що новий глава НБУ Соркін син єврея Ісааковича входячого до ради директорів Газпрому. Але хіба це не жила для протягування інтересів Газпрому в Національному Банку України? Хто гарантує непідскакування курсу гривні вдвічі при потребі заплатити газову дань? І вимагай від України що хоч тоді, бо валюту купити буде дуже важко за подвоєною ціною.

Аналогічно Лєбедєв – з українським знайомий лиш по армійській службі в Чернівцях. Його опрацювати ідейно ГРУ-шникам без проблем.

Митний Союз в який шантажем Кремль тягне Україну підштовхуючи забороною на ввезення молочної продукції, сталеварної, обіцянкою пряника у виді зменшення газової дані, посилання пропаганди «русского міра» візитами Кіріла та введення регіональної російської – все вказує на величезну загрозу використання Москвою боротьби нових олігархів Януковичів з старими кровопийцями для повної окупації України. Заключення союзу між Януковичем і Кремлем дуже вірогідне. У головнокомандувача і президента немає жодної патріотичної перестороги від пропозиції Кремля – отримати титул «Царя донєцкого и всия Окраины».
Надіслати статтю :

Дописати коментар

 
Звязатись : taraslt@meta.ua | Західна Україна
Copyright © 2009-2013. Савчук Тарас - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website
Proudly powered by Blogger