Самоорганізація блогерів і власників персональних сторінок


Ціль акції – взаємна Підтримка блогів і персональних сторінок. Пропоную кожному блогеру чи власнику персонального сайту створити окрему сторінку – місце, де розміщуватимуться посилання на інші блоги і персональні сайти на взаємній основі.

Це вигідніше ніж обмін кнопками на головній сторінці захаращуючий місце і псуючий задумку дизайну. Замісь небажаних і обмеженої кількості кнопок на головній сторінці достатньо розмістити посилання на сторінку обміну посиланнями.

Загальних правил ніяких – кожен сам обирає з ким мінятись і спілкується з ними про умови взаємного розміщення на сторінці підтримки.

Чи задумувались ви чому в рейтигах пошуковців маститі сайти і блоги живуть розділені на два світи «прогресивний рай» і «підземний світ морлоків»? Коли навіть найменші і найочевидніші дурниці без змісту маститих сайтів мають більший рейтинг ніж змістовні і великі за обсягом блоги і персональні сторінки? Звідки взявся у них цей авторитет перед роботом Гугл неоцінюючим змістове навантаження сторінки, а лиш влучність співпадіння?

Одна з відповідей – набирання ваги означеною як PG Rank, кількість і з якої вагою рейтингу сторінки є посилання на сайт. Замітьте як інформаційні агенції наче конкуруючі один з одними часто посилаються взаємно в новинах і статтях. Так вони відгороджуються недосяжністю від персональних сторінок і блогів утримуючи стабільно високий розрив.

Створивши по сотні посилання в себе і отримавши з сотні різних сайтів посилання за допомогою Сторінки підтримки ми блогери і власники персональних сторінок маємо шанс прорвати барєр, де абракадабра маститого розрекламованого сайту цінніша для пошуковця ніж змістовний запис блогу.

Створюйте Сторінку підтримки блогів в себе і закликайте до цього інших, обмінюючись посиланням. Більше нас – більша наша сила.

Почніть, створивши Сторінку обміну в себе з посиланням на неї з головної та коротким поясненням призначення цієї сторінки.

Автор ідеї  Савчук Тарас

Сторінка обміну посиланнями цього блогу тут...

+ коментарі + 3 коментарі

Гарна ініціатива, дякую, що внесли мій блог до свого реєстру. Якщо у Вас є кнопка чи банер - вишліть мені на пошту parobiy(A)gmail.com

17 лютого 2013 р. о 17:45

Суть ідеї в тому й полягає щоб обійтись без обміну кнопками. І вам дякую за схалення.

Анонім
12 травня 2014 р. о 14:39

Підтримую ... щойно долучився ...

Дописати коментар

 
Звязатись : taraslt@meta.ua | Західна Україна
Copyright © 2009-2013. Савчук Тарас - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website
Proudly powered by Blogger