Про автора

Погляд з середини

Покликання: не знаю.
Вірю: не знаю.
Докази: шукаю.
Прагну: кращого, досконалішого.
Поважаю: розум, силу і вміння їх застосувати.
Захоплююсь: героїзмом, вчинками з серйозним ризиком супроти звичного егоїзму і обставин задля доброї мети.
Не буду: сволотою, злодієм і грабіжником.

Аналітична Біографія

Свідоме життя прожив в Незалежній Україні, вихований у дусі самостійництва і права української нації бути рівним з іншими. Тому так пізно й важко давалось усвідомлення що не такі вже й розумні, працьовиті, горді – тобто не такий загалом нормальний в більшості народ. Що борці за народне це значна меншість і те ж грішні люди, більшість з яких героями зробила організація. Що для того щоб бути рівними з іншими треба багато боротись і перш за все з самими собою з ментальними звичками здавалось в дитячі роки найкращого народу, якому показати себе заважають інші і неудача.

Загальноосвітню школу закінчив в середньому на добре. Математичні і фізичні науки з неодноразовими перемогами в міських та обласних олімпіадах дозволили без хабарів поступити в Львівську політехніку на технічну спеціальність. Навчання з пригодами, але закінчилось – диплом спеціаліста.

В 2004 брав участь в львівських майданах: мерз, мок, готовий не настільки фізично як морально на стіни лізти і вбивати всіх наступаючих на права українців фальсифікаторів і прихвоснів чужої українцям кучмівської влади. За 9 березня і поховання Патріарха в асфальті дуже пекла образа і досі пече непокараність Кучми і його прихвоснів за це.

В Ющенка на Майданах не вірив, Тимошенко здавалось кращою з того що було "на сцені". Кричав: "Юля!". Після Універсалів не міг зовсім зрозуміти Ющенка, але не вірилось що він здався, а не пішов на завеликі поступки щоб показатись великодушним.

Неукраїнська політика Тимошенко з постійним відчуттям використання українських і соціальних питань для рейтингів, а не для справи відкинули мене від неї. Пошук альтернатив серед помаранчевих – паніка втрачених надій. На деякий час підкупила українськість Ющенка що на фоні Тимошенко з її неукраїнською і корисливою партією підписавшою кабальний газовий контракт здавалось значно кращим. Перемога Януковича показала справжнє використання українськості Ющенком і тільки дружба з теперішніми владними олігархами врятувала його від тюрми і показової екстрадиції в Росію.

Після всього, сьогодні в 2012 році не вірю в щирі наміри віддати народу і справі більше ніж взяти собі користі жодному політику з існуючих. Ніякий себе поважаючий патріот навіть з грішками не може опонувати лиш словесно сповіщаючи про справжню окупацію і визиск населення України олігархатом з чиновницько-міліційною ордою.

Після закінчення університету довго не міг знайти роботи. Згодом після перебирання реальніших варіантів зупинився на деякий час.

Роботою незадоволений – не приносить ні задоволення реалізацією можливостей, ні заробітком недостатнім для влаштування нормального життя. Зарплата до моменту написання лиш трохи більше середньої по Україні.

Хобі

Написання статей, дискусії у форумах і коментарях, облаштування дизайну сайтів. Захоплення почалось після "помаранчевої революції" коли хотілось висловитись і Інтернет здавався гарним інструментом для цього. Довгі і багаторічні експерименти дали непоганий досвід і політичну освіченість. Навчився не дратуватись від нападок і штампування замовлених матеріалів і коментарів різними політичними штабами формуючими погляди у потенційного електорату вдаючи з себе простолюдинів, а не проплачених.

Завжди хочу докопатись до правди. Важливої правди не дозволяючи її зашуміти і заговорити.
Пишу для свого задоволення, але з ціллю публікувати корисні людям матеріали з чого вони могли б зробити правильніші висновки. Не нав’язуюсь. Не признаю словоблуддя і викручування. Інтернет дає можливість писати свобідно і цим варто користуватись. Одночасно бережу нерви опонентів, намагаючись їх зрозуміти, скільки можу стримуюсь від образ.

Не називаю себе журналістом, навіть любителем, бо не схожий ні одного з них на їх стилі роботи. Швидше блогер, людина яка любить досліджувати різні політичні і різні життєві питання та викладає свої думки у вигляді статей.

Савчук Тарас
 
Звязатись : taraslt@meta.ua | Західна Україна
Copyright © 2009-2013. Савчук Тарас - All Rights Reserved
Template Created by Creating Website
Proudly powered by Blogger